Cúvne SNS pri modernizácii letísk? Myslím že áno...

Autor: Vladimír Koláček | 13.3.2019 o 19:17 | Karma článku: 1,49 | Prečítané:  601x

V predchádzajúcom blogu som napísal,čo sa malo robiť na našich letiskách a prečo to je potrebné.. O pár dní potom vystúpil minister obrany a ohlásil skončenie rokovania o uzatvorení príslušných zmlúv k tejto aktivite USA.

 Toto je link na uvedený predchádzajúci blog. https://vladimirkolacek2.blog.sme.sk/c/503973/pompeova-cestaurychlenie-priprav-nasich-letisk-pre-pripad-vojenskeho-konfliktu.html

Dokonca aj nejakí experti prehlásili, že keď sme členom Aliancie NATO, tak všetky naše vojská a základne sú vlastne v NATO a sú kedykoľvek k dispozícii.. TO NIE JE PRAVDA a nikdy ani nebola. Takto Aliancia nefungovala nikdy a ani nefunguje.  Generál Pavel Macko by vám to presne vysvetlil, lebo bol najvyššie postaveným slovenským vojakom v štruktúrach Aliancie.

Čo sa teda stalo, že SNS náhle otočilo a prehlásilo tieto pripravené investície za nepotrebné ? Myslím si, že to je obyčajné vydieranie koaličných partnerov, ktorí v rezorte obrany a aj iných ťahajú jeden čihí a druhý hota.... Jednoduchšie? Biznis plán, ktorý si rozbehla na pôde MOSR stranička SNS je prinajmenšom podivný a prináša vysoké zisky len ich firmám, teda firmám spriazneným so stranou., hoci oni to vydávajú za transparentné obstarávanie. A tak sa im kleplo po prstoch aj v už „hotovej veci“ ako sú obrnené slimáky VYDRA 4x4 . Tu si boli celkom istý svojim vývarom a zrazu sa to nejako zadrhlo a zdržiava.. A tak prišlo toto vydieranie.. my vám urobíme napriek pri letiskách, ak vy nám okamžite neuvoľníte naše slimáky 4x4. Takto nám urobili svetovú hanbu a označili nás za nespoľahlivého partnera, ale asi ustúpia a prehlásia.. po spresnení americkou stranou a našej dodatočnej analýze  sme upravili podmienky investície tak, aby boli omnoho výhodnejšie pre Slovensko ako pôvodne navrhnuté..... A bude sa pokračovať ako keby sa nič nestalo.. Len si zabezpečia voľné ruky pre dokončenie svojho biznisu v slimákoch 4x4.... Rovnako zlikvidovali „Gripen“ a dotiahli F16.. aby peňazotoky kontrolovali oni a nie Smer. Jednoduchá matematika v politike.. vždy ide o peniaze LEN v prvom rade.

Žijeme vo svete zvláštnej politickej nekultúry a vydierania na všetkých úrovniach politického života.Čo tam po medzinárodnej hanbe, alebo zníženia či zvýšenia našej bezpečnosti.... hlavne že to tečie správnym prúdom...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Juhoafrický kmeň môže uniknúť imunite

Protilátky nezneutralizovali vírus dostatočne.

Komentár Zuzany Kepplovej

Keď Fico varuje pred komunistickými maniermi

Fico sa snaží, aby jeho sympatizanti udalostiam rozumeli čo najmenej.


Už ste čítali?